Ienākt
Reģistrācija jauniem lietotājiem
LV
Visas kategorijas

Atmiņas karte LEXAR 64GB, MICRO SDXC, UHS-I, LMSFLYX064G-BNNNG

ID:Ražotājs:Preces kods:
267562LexarLMSFLYX064G-BNNNG
Noliktavā
VeikalsKurjersPiegādes punkti
- Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur)
Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 4.90, 5.90, 6,90, 12.90, 18,90, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem.

Piegāde uz Omniva pakomātu: 1.90 €

11.00
Produkta aprakstsSpecifikācija

Zibatmiņas karte | Micro SDXC | 64 GB | Ātruma klase UHS-1

Lidojiet bez maksas un tveriet savu iecienītāko saturu no gaisa

Aicinām visus piedzīvojumu meklētājus un adrenalīna cienītājus! Izmantojiet visus savus piedzīvojumus, izmantojot FLY microSDXC™ UHS-I kartes jaudu un veiktspēju. Šī karte ļauj ātri uzņemt un pārsūtīt augstas kvalitātes multivides failus, tostarp Full-HD un 4K UHD video ar lasīšanas ātrumu līdz 160 MB/s un rakstīšanas ātrumu līdz 90 MB/s. FLY kartei ir U3, V30 un A23, kas paredzētas lielai veiktspējai, lai jūs varētu lidot tālāk un uzņemt vairāk.

Ātri pārsūtiet savu gaisa saturu

Šī karte izmanto UHS-I tehnoloģiju, lai nodrošinātu lasīšanas ātrumu līdz 160 MB/s, ļaujot ērti pārsūtīt augstas kvalitātes fotoattēlus un 4K UHD video.

Iemūžiniet darbību

Uzņemiet augstas kvalitātes attēlus un pagarinātus Full-HD un 4K UHD video ar rakstīšanas ātrumu līdz 90 MB/s. Šai kartei ir 10. klase, UHS 3. ātruma klase (U3) un 30. video ātruma klase (V30), kas nodrošina stabilu rakstīšanas ātruma veiktspēju, kas nepieciešama vienmērīgai un efektīvai ierakstīšanai.

Ielādējiet lietotnes ātrāk, izmantojot A2 formāta ātrumu

Ar lietojumprogrammu veiktspējas klases 2 (A2) vērtējumu FLY microSD™ UHS-I karte ir lieliski piemērota lietošanai arī ar lietojumprogrammām jūsu Android ierīcēs. Ātri palaidiet un saglabājiet lietotnes tieši A2 atmiņas kartē, izmantojot Android Adoptable atmiņas ierīci.

Paredzēts izturībai

Lexar® FLY microSD™ karte nodrošina nepieciešamo izturību, lai tvertu un uzglabātu vērtīgus datus dažādos elementos. Šī karte ir izstrādāta tā, lai tā būtu triecienizturīga, vibrācijas un rentgenstaru izturīga.

Stingri pārbaudīts

Lai nodrošinātu veiktspēju, kvalitāti, saderību un uzticamību, visi Lexar produkti tiek plaši pārbaudīti Lexar kvalitātes laboratorijās, kas ir aprīkotas ar tūkstošiem dažādu kameru un digitālo ierīču.

Atmiņas kartes tips:Micro SD
Ietilpība:64 GB
Adapteris komplektā:
Ātruma klse:UHS-I
Atmiņas kartes tips:Micro SD
Ietilpība:64 GB
Adapteris komplektā:
Ātruma klse:UHS-I