info@elbox.lv +371 29391199 elbox.lv
Ienākt
LV
Ienākt
Visas kategorijas
Akcijas
Jūsu grozs ir tukšs!

TRANSCEND DRIVEPRO 230/32GB auto video reģistrators | TS-DP230M-32G

ID:
106962
Ražotājs:
Transcend
Preces kods:
TS-DP230M-32G
Ir noliktavā
Veikals
Kurjers
Piegādes punkti

- Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur)

Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 4.90, 6,90, 9,90, 14,90, 20.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem.

Piegāde uz Pasta stacijas, vai Omniva pakomātu: Bezmaksas piegāde - ja kopējā summa pārsniedz 25 €. Summai nepārsniedzot 25 €, piegādes maksa - 2,50 €.
€ 89.90
Uzdot jautājumu
Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Termiņš mēnešos:
Ikmēneša maksājums:

Lūdzam ņemt vērā, ka ar šo kalkulatoru veiktajiem aprēķiniem ir informatīva nozīme. Ikmēneša maksājums var mainīties atkarībā no izvēlēetā līdzinga kompānijas piedāvājuma, procentu likmes izmaiņām un iesnieguma izskatīšanas.

Apraksts

TRANSCEND DRIVEPRO 230/32GB auto video reģistrators | TS-DP230M-32G


Auto video reģistrators + 32GB micro SD karte


DrivePro 230

 Transcend DrivePro 230 auto video reģistrators - stils un drošiba.

DrivePro 230 ir aprīkots ar Exmor ™ attēla sensoru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas video ar īpaši smalku tonālo gradāciju pat vājā apgaismojumā.Turklāt tajā ir GPS / GLONASS uztvērējs, iebūvēts akumulators, ērta momentuzņēmuma poga un Wi-Fi savienojums.Transcend DrivePro 230 ir vairāk nekā tikai drošības ierīce. Tas ir līdzbraucējs, kurš ir gatavs kopā ar jums izpētīt vairāk pasaules.

DrivePro 230 izmanto Exmor ™ sensoru, lai uzņemtu augstas izšķirtspējas attēlus ar izcilām, bagātīgām krāsām pat vājā apgaismojumā.Tā iebūvētā platā dinamiskā diapazona (WDR) tehnoloģija līdzsvaro uzņemto attēlu gaišo un tumšo zonu, nodrošinot, ka katrs kritiskais attēls ir pēc iespējas skaidrāks.

DrivePro 230 GPS / GLONASS uztvērējs var reģistrēt koordinātas, datumu un laiku ierakstītajā videoierakstā.Koordinātas precīzi atrod negadījuma vietu, lai ārkārtas palīdzības dienesti, policija vai apdrošināšanas pārstāvis varētu ātrāk reaģēt.

Momentuzņēmuma poga ļauj fotografēt, joprojām ierakstot video.Incidenta laikā jūs varat noņemt DrivePro 230 no transportlīdzekļa, lai izveidotu sadursmes bojājumu fotoierakstu.

Iebūvētais Li-Polymer akumulators nodrošina ierīces nepārtrauktu barošanu.Videoklipu ierakstīšana un saglabāšana turpināsies negadījuma gadījumā vai kad dzinējs ir izslēgts.

Sadursmes gadījumā DrivePro 230 kustības G sensors nosaka triecienu un iedarbina avārijas reģistrēšanas režīmu.Tas neļauj tajā laikā ierakstīt faila pārrakstīšanu.Šo funkciju var arī manuāli aktivizēt, nospiežot sarkano pogu ierīces sānos.

DrivePro 230 ir aprīkots ar Wi-Fi savienojumu, kas darbojas ar ekskluzīvo DrivePro lietotni, lai nodrošinātu reāllaika kadru atskaņošanu un lejupielādi.Tas nozīmē, ka ir viegli piekļūt video pierādījumiem, lai ziņotu par incidentiem tiesībaizsardzības un apdrošināšanas sabiedrībām, bez vajadzības izvilkt atmiņas karti.

Papildus drošībai uz ceļa, DrivePro 230 ir piesardzīgs, kad transportlīdzeklis ir novietots sabiedriskā stāvvietā.Kamēr transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā, jūs varat iespējot novietošanas režīmu vai video ierakstīšanas funkciju ar laika ritējumu.Bijušais aktivizē ierakstīšanu, kad tiek noteikta kustība;pēdējais ļauj jums nokļūt lietas būtībā, neprasot stundas, kur redzami videomateriāli bez starpgadījumiem.

Piezīme: šīm divām funkcijām ir nepieciešama ārēja barošana pēc automašīnas dzinēja izslēgšanas.

Braukšanas joslu brīdināšanas sistēma palīdz novērst negadījumus, izsniedzot brīdinājumu, kad transportlīdzeklis izkļūst no joslas.Sistēma uzrauga joslu marķējumu un parāda brīdinājumu uz ekrāna, vienlaikus brīdinot ar skaņas signālu, kad transportlīdzekļa ātrums pārsniedz iepriekš iestatīto vērtību vai kad transportlīdzeklis novirzās no ceļa.

Priekšējās sadursmes brīdināšanas sistēma brīdina vadītāju, ja braukšanas ātrums pārsniedz iepriekš iestatīto vērtību, piemēram, ka transportlīdzeklis nonāk pārāk tuvu priekšā braucošajai automašīnai.Abos gadījumos sistēma brīdina vadītāju ar brīdinājuma skaņu un brīdinājumu uz ekrāna.

Autovadītāja noguruma trauksme
Lai neļautu nogurušiem autovadītājiem nokļūt negadījumā, autovadītāju noguruma brīdinājums regulāri atgādina autovadītājam par nepieciešamību atpūsties pēc braukšanas iepriekš noteiktā, vadītāja noteiktā laika posmā.

Ekskluzīva DrivePro rīku programmatūra
Papildus atskaņošanai Transcend DrivePro ir arī šķirošanas funkcija, lai ātri atrastu videoklipus pēc faila nosaukuma, ieraksta datuma vai grupas.DrivePro nodrošina arī ekrānuzņēmuma funkciju, kas ļauj tvert vienu kadru.DrivePro modeļiem ar GPS / GLONASS uztvērēju Toolbox var parādīt braukšanas ceļus kartēs kopā ar ierakstīto video.€ 89.90
Jūs varētu interesēt: