Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-3 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € |
Blackview ZENO 10 ir 11 collu Android planšetdators ar 5G savienojumu, kas paredzēts ikdienas lietošanai, mācībām, multimedijiem un mobilai produktivitātei. Tas apvieno FHD+ IPS displeju ar 90 Hz atsvaidzes frekvenci, jaudīgu energoefektīvu procesoru un lielu iekšējo atmiņu, nodrošinot vienmērīgu lietošanas pieredzi.
Ierīce darbojas ar Android 15 sistēmu un izmanto Unisoc Tiger T8200 astoņkodolu procesoru, kas nodrošina stabilu veiktspēju vairākuzdevumu režīmā un ikdienas lietotnēs. 5G atbalsts ļauj izmantot ātru internetu arī ārpus Wi-Fi tīkla.
| Operētājsistēma: | Android 15 |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 11.0" |
| Ekrāna tips: | IPS LCD skārienjūtīgs |
| Izķirtspēja: | 1920 x 1200 |
| Procesora kodolu skaits: | Astoņi kodoli |
| Procesors: | 2x2.3 GHz Cortex-A76 & 6x 2.1 Cortex-A55 |
| Operatīvā atmiņa: | 6 GB |
| Iebūvētā atmiņa: | 256 GB |
| Papildus atmiņa: | Līdz 2 TB (Micro SD) |
| Videokarte: | Mali-G57 MC2 |
| Baterija: | Li-Po 8800 mAh |
| WiFi: | Ir |
| GPS: | Ir |
| Sim kartes slots: | Nano-SIM |
| 3G: | Ir |
| 4G: | Ir |
| 5G: | Ir |
| NFC: | Nav |
| Savienojumi: | Bluetooth 5.0, USB Type-C |
| priekšējās kameras megapikseļu skaits: | 13 Megapikseļi |
| aizmugurējās kameras megapikseļu skaits: | 16 Megapikseļi |
| Produkta krāsa: | Melna |
| Izmēri (P x A x Dz): | 256.5 x 168 x 8.2 mm |
| Svars: | 517 g |
| Energoefektivitātes klase: | D |
| Operētājsistēma: | Android 15 |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 11.0" |
| Ekrāna tips: | IPS LCD skārienjūtīgs |
| Izķirtspēja: | 1920 x 1200 |
| Procesora kodolu skaits: | Astoņi kodoli |
| Procesors: | 2x2.3 GHz Cortex-A76 & 6x 2.1 Cortex-A55 |
| Operatīvā atmiņa: | 6 GB |
| Iebūvētā atmiņa: | 256 GB |
| Papildus atmiņa: | Līdz 2 TB (Micro SD) |
| Videokarte: | Mali-G57 MC2 |
| Baterija: | Li-Po 8800 mAh |
| WiFi: | Ir |
| GPS: | Ir |
| Sim kartes slots: | Nano-SIM |
| 3G: | Ir |
| 4G: | Ir |
| 5G: | Ir |
| NFC: | Nav |
| Savienojumi: | Bluetooth 5.0, USB Type-C |
| priekšējās kameras megapikseļu skaits: | 13 Megapikseļi |
| aizmugurējās kameras megapikseļu skaits: | 16 Megapikseļi |
| Produkta krāsa: | Melna |
| Izmēri (P x A x Dz): | 256.5 x 168 x 8.2 mm |
| Svars: | 517 g |
| Energoefektivitātes klase: | D |