Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-3 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € |
Philips 27M2N3500PF/00 (Evnia sērija) ir 27 collu augstas veiktspējas QHD spēļu monitors, kas paredzēts prasīgiem spēlētājiem. Tas izmanto Fast IPS paneli, kas nodrošina gan precīzas krāsas, gan ļoti ātru reakciju.
Šis modelis izceļas ar līdz 260 Hz atsvaidzes intensitāti (overclock režīmā) un 0,3 ms Smart MBR reakcijas laiku, kas nodrošina īpaši plūdenu un asu kustību attēlošanu. Tas ir īpaši piemērots FPS un citām ātras darbības spēlēm.
Papildus monitors piedāvā HDR atbalstu, zemu ievades aizturi un spēļu optimizācijas režīmus, kas kopā nodrošina kvalitatīvu un konkurētspējīgu spēļu pieredzi.
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 collas |
| Izšķirtspēja: | 2560 x 1440 QHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 (MBR - Motion Blur Reduction) ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 300 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 260 Hz |
| Papildus parametri: | Regulējams slīpums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | HDR10 |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Melna |
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 collas |
| Izšķirtspēja: | 2560 x 1440 QHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 (MBR - Motion Blur Reduction) ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 300 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 260 Hz |
| Papildus parametri: | Regulējams slīpums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | HDR10 |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Melna |
| Vienības svars: | 6.7 kg |