Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-3 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € |
Philips 27M2N3201PL/00 (Evnia 3000 sērija) ir 27 collu spēļu monitors ar Fast IPS paneli, kas paredzēts ātrai un dinamiskai spēļu pieredzei. Tas piedāvā Full HD izšķirtspēju un īpaši augstu atsvaidzes intensitāti līdz 260 Hz (ar overclock), nodrošinot ļoti plūdenu attēlu un minimālu aizturi.
Monitors aprīkots ar 0,3 ms Smart MBR reakcijas laiku, kas samazina kustības izplūdumu un uzlabo attēla asumu ātrās spēlēs, piemēram, FPS un sacīkšu žanros.
Papildus tas atbalsta HDR10, Adaptive Sync un dažādus spēļu režīmus (FPS, RTS u.c.), kas palīdz optimizēt attēlu dažādiem spēļu scenārijiem.
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 collas |
| Izšķirtspēja: | 1920 x 1080 FHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 (MBR - Motion Blur Reduction) ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 300 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 260 Hz |
| Papildus parametri: | Regulējams slīpums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | HDR10 |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Balta |
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 27 collas |
| Izšķirtspēja: | 1920 x 1080 FHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 (MBR - Motion Blur Reduction) ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 300 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 260 Hz |
| Papildus parametri: | Regulējams slīpums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | HDR10 |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Balta |
| Vienības svars: | 4.508 kg |