Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-3 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € |
ASUS TUF Gaming VG259QMRL5A ir 24,5 collu Full HD spēļu monitors, kas paredzēts e-sportam un ļoti ātrām spēlēm. Tas izmanto Fast IPS paneli ar līdz 310 Hz (OC) atsvaidzes frekvenci un īpaši ātru 0,3 ms reakcijas laiku, nodrošinot ļoti plūstošu un precīzu attēlu dinamiskās situācijās.
Monitors atbalsta gan AMD FreeSync Premium, gan NVIDIA G-SYNC Compatible, kas samazina attēla plīsumus un aizturi. Papildus tam ELMB Sync tehnoloģija palīdz novērst kustības izplūdumu, savukārt DisplayHDR 400 un 99% sRGB nodrošina spilgtas krāsas un labu kontrastu.
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24.5 collas |
| Izšķirtspēja: | 1920 x 1080 FHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 400 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 310 Hz |
| Papildus parametri: | Grozāms, Regulējams slīpums, Regulējams augstums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | DisplayHDR 400 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Ir |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Melna |
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 24.5 collas |
| Izšķirtspēja: | 1920 x 1080 FHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 400 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 310 Hz |
| Papildus parametri: | Grozāms, Regulējams slīpums, Regulējams augstums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | DisplayHDR 400 |
| Iebūvēti skaļruņi: | Ir |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Melna |
| Vienības svars: | 6.6 kg |