Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-3 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € |
AOC 24G4ZR ir 23,8 collu Full HD e-sporta monitors, kas paredzēts lietotājiem, kuriem svarīga ir maksimāla ātrdarbība un precizitāte spēlēs. Tas aprīkots ar Fast IPS paneli, kas nodrošina labu krāsu kvalitāti un ļoti ātru reakciju vienlaikus.
Monitors piedāvā 240 Hz atsvaidzes intensitāti (līdz 260 Hz ar overclock) un 1 ms GtG / 0,3 ms MPRT reakcijas laiku, kas nodrošina īpaši plūdenu attēlu bez kustību izplūduma.
Papildus tas atbalsta Adaptive Sync un NVIDIA G-SYNC Compatible, kas novērš attēla plīsumu un nodrošina stabilu spēļu pieredzi. Ergonomiskais statīvs un e-sporta dizains padara šo monitoru piemērotu ilgām spēļu sesijām.
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23.8 collas |
| Izšķirtspēja: | 1920 x 1080 FHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 (MPRT - Motion Picture Response Time) ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 300 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 260 Hz |
| Papildus parametri: | Grozāms, Regulējams slīpums, Regulējams augstums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | HDR10 |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Melna |
| Energoefektivitātes klase: | E |
|---|---|
| Ekrāna izmērs: | 23.8 collas |
| Izšķirtspēja: | 1920 x 1080 FHD |
| Paneļa tips: | Fast IPS |
| Ekrāna veids: | Matēts (Anti-Glare) |
| monitora apgaismojums: | W-LED |
| Atbildes laiks (ms): | 0.3 (MPRT - Motion Picture Response Time) ms |
| Skata leņķis: | 178° Horizontal / 178° Vertical |
| Spilgtums (cd/m2): | 300 cd/m2 |
| Kontrasta attiecība: | 1.000:1 |
| Ekrāna malu attiecība: | 16:9 |
| Ekrāna frekvence: | 48 Hz - 260 Hz |
| Papildus parametri: | Grozāms, Regulējams slīpums, Regulējams augstums, Videospēlēm |
| HDR (augsts dinamiskais diapazons): | HDR10 |
| Savienojamība: | 1 x Audio izeja (3.5 mm), 2 x HDMI (2.0), 1 x DisplayPort (1.4) |
| VESA sienas stiprinājums: | 100 x 100 mm |
| Krāsa: | Melna |
| Vienības svars: | 6.64 kg |