Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-3 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € € 316.00 |
GIGABYTE B850 AORUS STEALTH ir ATX formāta mātesplate ar AMD B850 čipkopu, kas paredzēta AM5 platformas Ryzen procesoriem. Tā izceļas ar “stealth” (aizmugures savienojumu) dizainu, kas ļauj paslēpt kabeļus aiz mātesplates, nodrošinot tīru un estētisku datora iekšpusi.
Plate atbalsta DDR5 atmiņu, PCIe 5.0 grafikas kartēm un SSD, kā arī modernus savienojumus, piemēram, Wi-Fi 7 un 5GbE LAN. Tā ir piemērota gan spēļu datoriem, gan entuziastiem, kuri vēlas modernu un vizuāli sakārtotu sistēmu.
| Procesora ražotājs: | AMD® |
|---|---|
| Plates izmērs (Form Factor): | ATX |
| Procesora ligzda: | AM5 |
| Mikroshēmu kopne (chipset): | AMD® B850 |
| Atmiņas kopne: | DDR5 |
| Atmiņas vietas: | 4 |
| Maksimālā atbalstītā atmiņa: | 256 GB |
| SATA 3 porti: | 2 |
| M.2 (PCIe 3.0): | Nav |
| M.2 (PCIe 4.0): | 2 |
| M.2 (PCIe 5.0): | 2 |
| PCI Express 3.0 x1: | Nav |
| PCI Express 4.0 x1: | Nav |
| PCI Express 3.0 x4: | Nav |
| PCI Express 4.0 x4: | Nav |
| PCI Express 3.0 x16: | Nav |
| PCI Express 4.0 x16: | 1 |
| PCI Express 5.0 x16: | 1 |
| PS/2 savienojumi: | Nav |
| D-Sub : | Nav |
| DVI: | Nav |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | Nav |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps): | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps): | Nav |
| USB Type-C (5 Gbps): | Nav |
| USB Type-C (10 Gbps): | 1 |
| USB Type-C (20 Gbps): | Nav |
| USB Type-C (40 Gbps): | Nav |
| Thunderbolt 4 (40 Gbps): | Nav |
| Thunderbolt 5 (80 Gbps): | Nav |
| LAN (tīkla karte): | Realtek® 5GbE LAN chip, Realtek® Wi-Fi 7 RTL8922AE |
| RJ-45: | 1 |
| Wi-Fi: | Jā |
| Bluetooth: | Ir (5.4) |
| Integrēta skaņas karte: | Realtek® ALC1220 |
| Audio kanāli: | 2 |
| Optical S/PDIF ports: | Jā |
| Procesora ražotājs: | AMD® |
|---|---|
| Plates izmērs (Form Factor): | ATX |
| Procesora ligzda: | AM5 |
| Mikroshēmu kopne (chipset): | AMD® B850 |
| Atmiņas kopne: | DDR5 |
| Atmiņas vietas: | 4 |
| Maksimālā atbalstītā atmiņa: | 256 GB |
| SATA 3 porti: | 2 |
| M.2 (PCIe 3.0): | Nav |
| M.2 (PCIe 4.0): | 2 |
| M.2 (PCIe 5.0): | 2 |
| PCI Express 3.0 x1: | Nav |
| PCI Express 4.0 x1: | Nav |
| PCI Express 3.0 x4: | Nav |
| PCI Express 4.0 x4: | Nav |
| PCI Express 3.0 x16: | Nav |
| PCI Express 4.0 x16: | 1 |
| PCI Express 5.0 x16: | 1 |
| PS/2 savienojumi: | Nav |
| D-Sub : | Nav |
| DVI: | Nav |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | Nav |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps): | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gbps): | Nav |
| USB Type-C (5 Gbps): | Nav |
| USB Type-C (10 Gbps): | 1 |
| USB Type-C (20 Gbps): | Nav |
| USB Type-C (40 Gbps): | Nav |
| Thunderbolt 4 (40 Gbps): | Nav |
| Thunderbolt 5 (80 Gbps): | Nav |
| LAN (tīkla karte): | Realtek® 5GbE LAN chip, Realtek® Wi-Fi 7 RTL8922AE |
| RJ-45: | 1 |
| Wi-Fi: | Jā |
| Bluetooth: | Ir (5.4) |
| Integrēta skaņas karte: | Realtek® ALC1220 |
| Audio kanāli: | 2 |
| Optical S/PDIF ports: | Jā |
| Vienības svars: | 1.2 kg |