Elbox mobilais telefons: 29391199  Elbox telefons: 63928177  Elbox.lv skype
0

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

Magic Remote tālvadības pults

Universāla vadība, rādīšana, ritināšana, žesti un balss - visērtākā un modernākā televizora tālvadības pults. Universāla vadība: vadiet un piekļūstiet televizora pierīcei, skaļruņiem, BDP un pat satelīta televīzijai, izmantojot vienu pulti - vienas darbības risinājums, kas nodrošina maksimāli ērtu lietošanu. Rādīšana: vienkārši norādiet un noklikšķiniet - vieda tālvadības pults jūsu Smart TV. Ritināšana: ritiniet uz augšu un uz leju, tuviniet un tāliniet, izmantojot ritināšanas funkcijas - tāpat kā to darāt ar datora peli. Žesti: veiciet vienkāršu žestu, lai izpildītu sarežģītas komandas un ietaupītu laiku. Balss (angļu un krievu valodā): sazinieties ar tālvadības pulti, lai atrastu vajadzīgo.

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

Voice Mate tehnoloģija

Sazinieties ar televizoru un izbaudiet interaktīvo izklaidi, pateicoties Voice Mate tehnoloģijai. Televizors atpazīst jūsu izrunātos vārdus un var uz tiem atbildēt pēc jūsu izvēles, ļaujot jums ērti vadīt un izmantot televizora iespējas. (Voice Mate tehnoloģija atpazīst tikai angļu un krievu valodu)

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

Miracast™

Tirdzniecības apvienības WiFi Alliance sertificētais risinājums Miracast™ ļauj jums izbaudīt ērtu un ātru bezvadu savienojumu starp televizoru, viedtālruņiem un planšetdatoriem, vienkārši pārsūtot un kopīgojot digitālo saturu tieši televizora ekrānā.

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

LG Cloud

Izmantojot pakalpojumu LG Cloud, jebkurā laikā no jebkuras vietas varat demonstrēt savu saturu Smart TV. Ātri piekļūstiet videoklipiem, mūzikas ierakstiem un fotoattēliem no citām ierīcēm un pēc tam izbaudiet tos savā televizorā.

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

3D World

Iepazīstieties ar plašo un arvien pieaugošo 3D World izklaides pasauli savas tālvadības pults otrā galā. LG 3D WORLD karte nodrošina ar nepārtraukti pieaugošu 3D saturu, tostarp filmām, mūzikas un sporta videoklipiem, izglītojošiem klipiem un vēl cita veida saturu!

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

Ērtas 3D brilles

Izbaudiet 3D televizoru, kur attēls ir daudz patīkamāks acīm un bez mirgoņas. CINEMA 3D brilles ir vieglas, bez akumulatora, vienkāršas un ekonomiskas, turklāt tās novērš attēla mirgoņu, nodrošinot īpaši ērtu skatīšanos.

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

IPS panelis

LG televizora skatīšanās leņķa un kvalitātes noslēpums slēpjas panelī. Tāpat kā pupiņu kvalitāte nosaka kafijas kvalitāti, tā arī paneļa kvalitāte nosaka televizora kvalitāti. LG izmantotais IPS panelis ir iemesls, kāpēc LG gaismas diožu televizoriem ir dzidrāki, nemainīgāki un izturīgāki ekrāni.

 LG 42LA660S SMART LED TELEVIZORS

                                                     Pirkt LG 42LA660S LED televizoru