Ir noliktavā, piegādes laiks veikalā 2-5 darba dienas
VeikalsKurjersPiegādes pakomāti - Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur) Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 5.90, 7,90, 12.90, 20,00, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem. Piegāde uz Omniva pakomātu: 2.90 € Bezmaksas piegāde uz pakomātu pirkumiem virs 49,00 € |
| Enerģijas patēriņš gadā: | 256 |
| Energoefektivitātes klase: | E |
| Brīvdienu režīms: | Ja |
| Pudeļu plaukts: | Ja |
| Fresh Box kaste: | Ja |
| No Frost tehnoloģija: | Ja |
| Paaugstinātas temperatūras brīdinājums: | Ja |
| Dual No Frost: | Ja |
| Piena produktu nodalījums: | Ja |
| ACTIV0° - nodrošina ideālu uzglabāšanas vidi svaigai gaļai un zivīm, uzturot nemainīgu temperatūras līmeni un saglabājot ēdiena garšu, tekstūru un uzturvērtību: | Ja |
| Garantijas termiņš: | 24 MENESI |
| Augstums: | 2035 |
| Dziļums: | 663 |
| Platums: | 595 |
| Klimata klase: | SN-ST |
| Kopējais tilpums: | 355 |
| Sudraba: | Ja |
| Ledusskapja atkausēšana: | AUTOMATISKA |
| Ledusskapja tilpums: | 249 |
| Plauktu tips: | STIKLS |
| Plauktu skaits saldētavā: | 3 |
| Saldētavas atkausēšana: | AUTOMATISKA |
| Tips: | APAKSA |
| Saldētavas tilpums: | 106 |
| Sasaldešanas jauda: | 6 |
| Trokšņa emisijas klase: | C |
| Trokšņa līmenis: | 37 |
| Elektroniskā: | Ja |
| Ledusskapja tips: | Saldētava apakšā |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | E |
| Elektroenerģijas patēŗiņš gadā: | 256 kWh/gadā |
| Augstums, cm: | 203.5 cm |
| Platums, cm: | 59.5 cm |
| Dziļums, cm: | 66.3 cm |
| Ledusskapja tilpums, l: | 249 L |
| Saldētavas tilpums, l: | 106 L |
| Sistēma ''No Frost'' (''bezsarmas''): | Jā |
| Trokšņa līmenis: | 37 dB |
| Klimata klase: | Paplašinātā mērenā, subtropu |
| Saldēšanas jauda: | 6 kg/24h |
| Saldētavas klases apzīmējums: | **** (t līdz -18C) |
| Krāsa: | Sudraba |
| Garantija (fiziskām personām): | 2 gadi |
| Ledusskapja tips: | Saldētava apakšā |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | E |
| Elektroenerģijas patēŗiņš gadā: | 256 kWh/gadā |
| Augstums, cm: | 203.5 cm |
| Platums, cm: | 59.5 cm |
| Dziļums, cm: | 66.3 cm |
| Ledusskapja tilpums, l: | 249 L |
| Saldētavas tilpums, l: | 106 L |
| Sistēma ''No Frost'' (''bezsarmas''): | Jā |
| Trokšņa līmenis: | 37 dB |
| Klimata klase: | Paplašinātā mērenā, subtropu |
| Saldēšanas jauda: | 6 kg/24h |
| Saldētavas klases apzīmējums: | **** (t līdz -18C) |
| Krāsa: | Sudraba |
| Garantija (fiziskām personām): | 2 gadi |
| Vienības svars: | 83 kg |