Elbox mobilais telefons: 29391199  Elbox telefons: 63928177  Elbox.lv skype
0

iRobot Roomba 966 robots

Preces kods: ROOMBA 966

Noliktavā (5) Piegāde 1-5 darba dienu laikā

840,00 €Līzinga kalkulātors
Līzinga periods Pirmā iemaksa Mēneša
maksājums:


Informācija par piegādes maksu


‹‹ Atpakaļ uz kategoriju

iRobot Roomba 966 robots Ajax Loader

  • iRobot Roomba 966 robots
  • iRobot Roomba 966 robots
  • iRobot Roomba 966 robots

iRobot Roomba 966 uzkopšanas robots.

 

Visjaunākās - 900-tās sērijas iRobot Roomba robots.


Paredzēts sarežģītākas konfigurācijas un plašāku telpu tīrīšanai. Šim robota modelim ir Litija jonu akumulators, robots tīrīšanas cikla laikā pats var uzlādēties un turpināt darbu. Komplektā ar Kompakto Pašuzlādes Māju (HomeBase), vienu dubultās darbības Virtuālo Sienu, rezerves filtru un rezerves sānu birsti. Robotam var uzdot tīrīšanas grafiku visai nedēļai. Robots spēj sajust netīrākās grīdas vietas un tīrīt tās kamēr tīrs. Pilnai iRobot Roomba 966 funkcionalitātei, mājās jābūt iespējai pieslēgties Wi-Fi rūterim (2.4 GHz)


Ar viedtālruni vadāms, visjaunākais iRobot robots, lielāku grīdas platību uzkopšanai

Paredzēts sarežģītākas konfigurācijas un plašāku telpu tīrīšanai. Šim robota modelim ir Litija jonu akumulators, robots tīrīšanas cikla laikā pats var uzlādēties un turpināt darbu. Komplektā ar Kompakto Pašuzlādes Māju (HomeBase), divām dubultās darbības Virtuālajām Sienām, rezerves filtru un rezerves sānu birsti. Robotam var uzdot tīrīšanas grafiku visai nedēļai. Robots spēj sajust ne tikai netīrākās grīdas vietas un tīrīt tās kamēr tīrs, bet arī sajust paklājus un tīrīt tos vēl intensīvāk nekā cietās grīdas. Pilnai iRobot Roomba 966 funkcionalitātei, mājās jābūt iespējai pieslēgties Wi-Fi rūterim (2.4 GHz)
Jaunais iRobot Roomba 966 grīdas uzkopšanas robots:
- ir paredzēts ievērojami lielāku platību uzkopšanai;
- saglabājot adaptīvās uzvedības iAdapt principus, kas līdz šim nodrošināja izcilu tīrīšanas kvalitāti, jaunā vizuālās lokalizācijas tehnoloģija vSLAM, ļauj iRobot Roomba kvalitatīvi veikt darbu ievērojami lielākās platībās;
- AeroForce tehnoloģija nodrošina jaudīgu tīrīšanu un minimālu apkopi;
- robotu var attālināti vadīt ar viedtālruni, kaut no otras pasaules malas.iAdapt 2.0 navigācija

 
Pielāgojas reāliem, pietiekami sarežģītiem, mājokļu iekārtojumiem un nodrošina līdzšinējās iAdapt 1.0 adaptīvās navigācijas priekšrocības, kombinējot tās ar jauno vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju vSLAM, un ļaujot iRobot Roomba 980 kvalitatīvi veikt darbu ievērojami lielākās platībās.


Robots uzlādējas un turpina darbu

 
Ja tīrāmo telpu platība ir ļoti liela, robots tīrīšanas cikla vidū uzlādējas, un turpina iesākto darbu.


Robota vadība ar viedtālruni

 
Viedtālruņa aplikācija ļauj pieslēgties iRobot Roomba 980 robotam, vadīt un kontrolēt to no attāluma, kaut no otras pasaules malas. Attālināti varat arī ieplānot tīrīšanas grafiku, noteikt vai robotam katra vieta jātīra 1 reizi vai 2 reizes, uzdot pastiprinātu telpas stūru tīrīšanu, likt arī ārpus paklājiem iedarbināt īpaši jaudīgo "Carpet Boost" režīmu, apskatīties, cik daudz darba robots ir paveicis.


AeroForce tehnoloģijas

 
Netīrumi tiek savākti ar AeroForce tehnoloģiju - netīrumu savācējrullīšiem, izolētos kanālos veidotu gaisa plūsmas paātrinātāju un paaugstinātas jaudas putekļusūcēju. AeroForce sistēma nodrošināja 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu.

Specifikācija
Ražotājs iRobot
Preces kods ROOMBA 966

Vispārīgi

Ražotājs iRobot
Preces kods ROOMBA 966

Rakstīt atsauksmi

iRobot Roomba 966 robots

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Kvalitāte