Elbox mobilais telefons: 29391199  Elbox telefons: 63928177  Elbox.lv skype
0

iRobot Braava 390 Turbo uzkopšanas robots

Preces kods: BRAAVA 390 TURBO

Pieejamība: Nav noliktavā

320,00 €Līzinga kalkulātors
Līzinga periods Pirmā iemaksa Mēneša
maksājums:


Informācija par piegādes maksu


‹‹ Atpakaļ uz kategoriju

iRobot Braava 390 Turbo uzkopšanas robots Ajax Loader

  • iRobot Braava 390 Turbo uzkopšanas robots
  • iRobot Braava 390 Turbo uzkopšanas robots

iRobot Braava 390 Turbo uzkopšanas robots.


Visjaunākais, uzlabotais grīdas uzmazgāšanas robots ar Turbo lādētāju (2015. gada modelis). Paredzēts cieto grīdu uzmazgāšanai. Vienā piegājienā uzmazgā līdz 32 m2 grīdas. Uzslaucīšanas režīmā uzslauka līdz 93 m2.

iRobot Braava 390T ir aprīkots ar Turbo lādētāju, kas ļauj robotu uzlādēt 2 reizes ātrāk, vienkāršāk un noder kā robota statīvs vertikālā stāvoklī un nodrošina labāku žāvēšanos. Komplektācijā ir iekļautas divas sausās un divas mitrās uzkopšanas lupatiņas.
Ziloņkaula baltā krāsā.

Braava robota uzdevums ir nepagurstot tīrīt Jūsu grīdas ... atbilstoši Jūsu izvēlētajam režīmam. Robots vai nu uzslauka, vai arī uzmazgā grīdu. Braava lietošana ir vieglāka par vieglu - piestipriniet mikrošķiedras drānu pie magnētiskās tīrīšanas uzlikas, novietojiet robotu uz grīdas un nospiediet Uzslaucīšanas vai Uzmazgāšana režīma pogu.

Uzslaucīšanas režīmā Braava uzslaucīs putekļus, netīrumus un matus. Uzmazgāšanas režīmā, ar samitrināto lupatiņu, Braava arī uzmazgās traipus un nedaudz piekaltušus netīrumus.

 

Vienkārša darbināšana
Jums tikai jāpiestiprina drāna un jāpalaiž Braava strādāt, nospiežot Uzslaucīšanas vai Uzmazgāšanas režīma pogu.

Atgriezīsies uz darba uzsākšanas vietu
Kad Braava robots beidz tīrīšanas ciklu, tas atgriežas darba uzsākšanas vietā un automātiski izslēdzas.

Viegli uzliekamas drānas
Pateicoties viegli stiprināmajai magnētiskajai tīrīšanas uzlikai, tīrīšanas drānas ir viegli uzliekamas un noņemamas no robota.

Tīrīšanas pārklājuma platība
Vienā tīrīšanas reizē Braava 390T sausajā uzlaucīšanas režīmā var tīrīt līdz 93 m² ar vienu Polārzvaigznes Navigācijas kubu un līdz 185 m² ar vairākiem Navigācijas kubiem.

Pilnīga, visaptveroša tīrīšana
Braava tīrīšanas cikla sākumā sistemātiski tīra telpas atklātākās daļas. Sastopot šķēršļus, Braava izvēlas risinājumu - tīrīt apkārt un tad turpināt iesākto kustības virzienu, vai arī griezties atpakaļ un telpu aiz šķēršļa tīrīt vēlāk. Tiklīdz atklātās telpas daļas ir iztīrītas, robots tīrīšanu pabeidz tīrot ap šķēršļiem un pa perimetru.
Tīra arī zem mēbelēm
Pateicoties kompaktajiem izmēriem, Braava var tīrīt arī zem dīvāniem, galdiem un plauktiem, kā arī iekļūt šaurākās vietās, kur citi tīrītāji to nespēj.
Tīra cieši gar sienām
Braava notīra putekļus un netīrumus arī cieši gar sienām, kājlīstēm un citām telpas vertikālajām šķautnēm. Robota kantainā forma ļauj iztīrīt netīrumus arī no stūriem.
Izvairās no pakāpieniem un paklājiem
Robots telpā orientējas ar sensoru palīdzību. Tā, piemēram, pakāpienu sensori sajūt grīdas līmeņa maiņu un ļauj izvairīties no trepēm un paklājiem.
Saudzē mēbeles
Maigā pieskāriena bamperis mīkstina saskari starp Braava robotu un sienām, mēbelēm un citiem uz grīdas novietotiem objektiem.


 

Specifikācija
Ražotājs iRobot
Preces kods BRAAVA 390 TURBO

Vispārīgi

Ražotājs iRobot
Preces kods BRAAVA 390 TURBO

Rakstīt atsauksmi

iRobot Braava 390 Turbo uzkopšanas robots

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Kvalitāte